Mezoterapia inwazyjna

Mezoterapia inwazyjna

  • Mesolift twarzy (kwas hialuronowy)
  • Zabiegi poprawiające kondycję włosów
  • Leczenie cellulitu
  • Leczenie rozstępów
  • Leczenie blizn

Mezoterapia polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio do powierzchownych warstw skóry. Dobre rezultaty uzyskuje się w zapobieganiu starzeniu się skóry, wypadaniu włosów i powstawaniu cellulitu dzięki dostarczaniu substancji odżywczych za pomocą zastrzyków śródskórnych w odpowiednie miejsca, takie jak twarz, szyja, dekolt, skóra owłosiona głowy, pośladki, uda, brzuch. Zabiegi wykonywane są za pomocą odpowiednio dobranej igły i strzykawki.

W mezoterapii używa się sterylne roztwory do iniekcji, które zawierają substancje rewitalizujące i regenerujące. Substancje te są odpowiednio dobierane do rodzaju zabiegu i potrzeb pacjenta. Zabiegi zwykle powtarza się 1 raz w tygodniu przez 2-4 miesiące.

Dzięki mezoterapii w niechirurgiczny sposób można poprawić kondycję i wygląd skóry. Ta nowoczesna metoda regeneracji i odżywiania skóry cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ śródskórne wprowadzenie substancji odżywczych gwarantuje szybkie i widoczne efekty korekcji zmarszczek, poprawy kondycji włosów i gładkości skóry.

Wykonywane zabiegi